Теплові насоси

heatguard kharkov ecoheat ruТеплові насоси (ТН) - компактні, економічні, екологічно чисті теплогенеруючі установки, що дозволяють отримувати тепло для гарячого водопостачання, опалення та кондиціювання, підігрів води в басейнах, за рахунок використання низько потенційного джерела тепла в єдиній установці!
Як джерело використовуються - ґрунт, артезіанські води, води озер та морів, повітря.
Системи з ТН застосовуються в будь-яких галузях промисловості, сфери обслуговування та житла.
ТН також широко застосовуються для утилізації теплової енергії.

Нижче наведено таблицю порівняння вартості 1 кВт теплової енергії, отриманої з різних джерел станом на січень 2022 року (Харківська область)

 

Таблиця порівняння вартості 1 кВт теплової енергії, отриманої з різних джерел станом на січень 2022 року (Харківська область)

Источник тепло генерации Вартість 1 кВт
теплової енергії, грн.
для населення
Вартість 1кВт
теплової енергії, грн.
для організацій
1 Газ (газовий котел) 01.2022 8,5/8=1 ,063 53,2/8=6,65
2 Електричество (електрокотел) 1,44/1,68 5,8
3 Теплосіть 1,323 3,14…4,3
4 Тепловий насос 0, 46 1,58

«+» Теплового насосу:

  • незалежність від цін на газ, тверде та рідке паливо.
  • мінімальне енергоспоживання, (навіть за низьких температур повітря - 25 С., ККД теплового насоса не опускається нижче 250%).
  • відсутність витрат на буріння свердловин та облаштування полів теплознімання (така можливість є не на кожній ділянці). Уся зовнішня частина – це компактний блок теплообміну.
  • установка теплового насоса не вимагає тривалих та дорогих експертиз та погоджень.
  • висока живучість установки, гарантійний період експлуатації теплового насосу становить 3 роки, нормативний термін працездатності більше 15 років, у конструкції використовується мінімум деталей, що труться.
  • безпека житла забезпечена відсутністю вибухонебезпечних речовин та димоходів.
  • застосування для модернізації існуючих енерговитратних систем опалення.

Монтаж (установка) теплових насосів

З 2008 року наша фірма впроваджує енергозберігаючі рішення при створенні та реконструкції систем опалення з тепловими насосами повітря–повітря «Zubodan» Mitsubishi Electric. З 2020 року представляємо так само теплові насоси повітря-вода «Heat Guard» MHI.

Зупиняючи свій вибір на обладнанні вищезгаданих виробників, ми думали не про миттєву вигоду, а про співвідношення ціна/якість. Приємно зустріти через 10 років свого Замовника та отримувати від нього лише позитивні рекомендації.

За довгий період роботи ми виконали безліч об'єктів різного ступеня складності, від приватних будинків до виробничих будівель.

Ми працюємо за схемою: «Проект-постачання-монтаж-обслуговування» Можлива співпраця і за окремими пунктами.

Ми представляємо особливі умови для проектних організацій та архітектурних бюро, будівельних організацій та компаній, агентів, що монтують кліматичне обладнання. Готові надати усіляку допомогу у просуванні обладнання.

Тепловий насос повітря-вода Heat Guard (MHI)

Тепловий насос повітря-вода Heat Guard

Зазвичай різні інженерні системи житла призначалися для виконання однієї функції. І лише з появою теплових насосів «повітря-вода» у виробників з'явилася можливість від однієї установки отримати повноцінне опалення приміщення, гаряче водопостачання, підігрів води у басейні та кондиціювання повітря. Затишне тепло та гаряча вода, комфортної температури економно – гарантовані.

Застосування теплових насосів
ефективно у поєднанні із системами

Застосування теплових насосів у поєднанні із різними системами (опис)

Підлогове опалення та радіатори

Конвектори та радіатори розраховані на робочу температуру 45-55 °С, а 30-35 °С є оптимальним для систем обігріву підлог. Оскільки тепловий насос найефективніший тоді, коли різниця температур між джерелом тепла і теплопередавальним приладом мала, то чим нижча температура тепловіддаючого приладу, тим більше коштів Ви заощадите за опалювальний сезон. Висновок: тепловий насос застосовується до радіаторних та/або підлогових опалювальних систем, але ефективніший з підлогою, що підігрівається.

Найбільш ефективним є застосування теплових насосів у поєднанні з системами опалення "тепла підлога" та системами опалення, оснащеними фанкойлами. За умов використання зі звичайними радіаторами експлуатаційні витрати значно нижчі, ніж за «прямого» електричного або газового опалення. Тепловий насос «повітря-вода» завдяки застосуванню інноваційних технологій, навіть, за низьких зовнішніх температур здатний нагрівати воду до температури 65 °С.

Гаряче водопостачання

Теплові насоси - один із найдешевших способів отримання гарячої води цілий рік, у будь-якому регіоні країни, у будь-якій кількості, дозволяючи заощаджувати у порівнянні з традиційними системами в деяких випадках більш ніж на 75%.

Особливо вигідне застосування систем з ТН для об'єктів з великим споживанням: готелі, будинки відпочинку, бази, басейни, медустанови, аквапарки, SPA, автомийки, житлові будинки.

Кондиціювання

Однією з головних позитивних особливостей системи на основі теплових насосів є можливість застосування цих систем для кондиціювання повітря, коли Ви просто вмикаєте систему в реверсному режимі.

Активне охолодження
Таке охолодження проводиться за допомогою компресора теплового насоса, що працює в режимі охолодження. ТН за своїми технічними та економічними показниками, при роботі на охолодження, перевершують аналогічні за потужністю кондиціонери. Розподільчою системою при охолодженні можуть бути фанкойли або система опалення в підлозі (з обмеженням температури холодоагенту за точкою роси). Ефективне поєднання систем.

Підігрів басейну

У вас вже є басейн або ви плануєте його пристрій? Однак Ви сумніваєтеся, що опалення Вашого басейну може бути надто затратним, щоб насолоджуватися ним у холодну пору року? Опалення басейну з ТН дозволять Вам збільшити сезон у рентабельному режимі.

Наша компанія бажає всім процвітання та успіхів у роботі!

Copyright © 2009-2022 Теплый пол в Харькове от ООО "Фаэтон". Продажа, монтаж, дилер. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.