РОЗРАХУНОК ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Вартість монтажу - 100,00 грн./м2.,
(мінімальна вартість- 500,00 грн.)

0

Отримайте дані вартості Вашого розрахунку

Будь ласка, залиште Ваші контакти для отримання розрахунків і знижки!

Ця інформація буде використана виключно для отримання Вами необхідних розрахунків

Работа з професіоналами
заощадить
Ваші час і гроші!

DE-VI/DANFOSS
COMFORT HEAT

повна гарантія 20 років!

Система бездротового управління нагрівальними системами Danfoss Link

Система бездротового управління нагрівальними системами Danfoss Link

Система беспроводного управления нагревательными системами Danfoss Link

Danfoss Link ™ - інтелектуальна система бездротового управління «Теплою підлогою» і опаленням. Може управляти як електричними, так і гідравлічними системами опалення з радіаторами, конвекторами, обігрівом підлоги.

Призначен для невиробничих приміщень площею до 300 м2 без значних перешкод для радіосигналу. Максимальна кількість в одній системі: кімнат - 30 пристроїв - 50 шт.

Основою системи є центральна сенсорна панель Danfoss Link ™ СС, яка контролює в усьому приміщенні бездротові датчики температури повітря і підлоги і управляє нагрівальними кабелями або іншими опалювальними пристроями через бездротові пристрої управління. Це дозволяє управляти різними системами з одного зручного місця.

Базові можливості: управління температурою і розкладом електричних систем обігріву підлоги в кожній кімнаті, повне опалення через підлогу, опалення конвекторами, а також гідравлічними системами опалення: як через підлогу, так і за допомогою радіаторів. Система дозволяє об'єднати кімнати в «Житлову зону» з загальним розкладом, має просте включення режимів «Комфорт», «Пауза», «Відпустка» та інші.

 

Danfoss Link СС

Danfoss Link ™ СС - центральний пристрій управління з кольоровим сенсорним екраном в комплекті з вбудованим (PSU) або зовнішнім (NSU) джерелом живлення. Дозволяє управляти по радіоканалу усіма пристроями системи, встановленими в різних кімнатах. Модуль CC може контролювати до 50 різнотипних пристроїв - RS, FT, HC або RU, включаючи до 30 радіаторних терморегуляторів Danfoss Link ™ Connect.

Версія Mk IV з Wi-Fi модулем дозволяє дистанційно керувати системою через Інтернет за допомогою безкоштовного додатку Danfoss Link ™, яке є на App Store і Play Market.

Система Danfoss Link складається з декількох допоміжних пристроїв:

Danfoss Link™ FT

Danfoss Link ™ FT - регулятор підлоги, призначений для бездротового управління (включення / вимикання) нагрівальними кабелями в системах «тепла підлога» або системах повного опалення. До регулятору також може підключатися датчик підлоги на проводі для вимірювання температури підлоги і передачі інформації на центральний пристрій управління.

Danfoss Link™ RS

Danfoss Link ™ RS - датчик температури повітря, призначений для бездротового контролю температури повітря в приміщенні, в якому він встановлений. Додатково, за допомогою кнопок, можна змінювати температуру повітря в приміщенні, не залежно від установок, заданих на центральній панелі. Температура відображається на вбудованому дисплеї. Живлення від батарейок.

Застосовується тільки для систем "Опалення" і не застосовується для систем «тепла підлога» / «комфортна підлога».

Danfoss Link ™ RS - датчик температури повітря, призначений для бездротового контролю температури повітря в приміщенні, в якому він встановлений. Додатково, за допомогою кнопок, можна змінювати температуру повітря в приміщенні, не залежно від установок, заданих на центральній панелі. Температура відображається на вбудованому дисплеї. Живлення від батарейок. Застосовується тільки для систем "Опалення" і не застосовується для систем «тепла підлога» / «комфортна підлога».
В системі макс. 30 шт.

Danfoss Link™ BR

Danfoss Link ™ BR - реле для управління котлом. Включає котел при необхідності нагрівання в будь-якому контурі НС або в будь-якому радіаторі, яким керує Danfoss Link ™ Connect.

Danfoss Link™ Connect

Danfoss Link ™ Connect - радіаторний терморегулятор кімнатної температури (програмована термоголовка) з адаптерами Danfoss RA і M30X1.5 (К) Вимірює температуру повітря, відображає задану температуру, має кнопки для управління температурою в заданому діапазоні, які можуть бути заблоковані з СС. Терморегулятори Danfoss Link ™ Connect в одній кімнаті - синхронізуються. Макс. кількість: в системі - 30 шт., в одній кімнаті - 10 шт.

Danfoss CF-RU

Danfoss CF-RU - повторювач сигналу. Для систем з великими відстанями між пристроями, а також для систем з великою кількістю пристроїв і / або перешкодами.
В системі макс. 4 шт.

Danfoss CF-ЕА

Danfoss CF-ЕА - зовнішня антена в комплекті з 2-метровим кабелем і встановленим роз'ємом

NSU-панель

NSU-панель кріплення для установки на стіну з зовнішнім блоком живлення на дроті.

PSU-панель

PSU-панель кріплення з джерелом живлення для встановлення в стіну в стандартну монтажну коробку.

Danfoss Link ™ HC

Danfoss Link ™ HC - модуль управління водними системами, опаленням або охолодженням, через радіатори або підлогу або стіни. Виходи: 5/10 шт. для термоприводов TWA, NC або NO на 24 В + «сухі контакти» для управління насосом і котлом. В системі макс. 3 шт. Працює спільно з RS, встановленими в кімнатах.

 
Асортимент Danfoss Link ™ СС завантажити
Tags:
Copyright © 2009-2022 Теплый пол в Харькове от ООО "Фаэтон". Продажа, монтаж, дилер. All Rights Reserved.