Монтаж. Гарантія та сервіс.

МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ І СИСТЕМ СНІГОТАНЕННЯ В ХАРКОВІ. ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІС.

Всі виконувані нами роботи (проектні, монтажні) відповідають чинним нормам. Ми підтримуємо гарантії виробників на обладнання, що поставляється, вони відзначаються в паспорті обладнання.

Монтаж і сервісне обслуговування систем 

ТОВ фірма «Фаетон» виконує монтаж систем сніготанення зовнішніх майданчиків, покрівлі та водостоків, обігрів труб від замерзання, електричну і водяну теплу підлогу, опалення, пусконалагоджувальні роботи.

Вартість монтажу - 100,00 грн./м2.,

(Мінімальна вартість - 500,00 грн.)

 

Надійність і довговічність роботи інженерного обладнання і комплексів багато в чому залежить від того, наскільки професійно вони встановлені.

У нашій фірмі працює достатня кількість професійних монтажників кліматичної техніки, оснащених сучасним обладнанням.

 Чому саме компанія "Фаетон"?

certificate

test

settings

document

secure

 Професіоналізм

 Контроль Пусконалагоджувальні роботи  Навчання  Гарантії
Ми здатні встановити будь-яке кліматичне обладнання будь-якого ступеня складності. Інженери постійно контролюють хід робіт на об'єктах, для забезпечення необхідної якості робіт. Здійснюють пусконалагоджувальні роботи по завершенню монтажу. Навчаємо, при необхідності, відповідальних осіб замовника основам експлуатації системи. Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування систем.

До складу робіт, що виконуються в процесі експлуатації систем, входять:

  • технічне обслуговування систем;
  • підготовка систем до роботи у відповідності з періодом року;
  • підготовка систем до пуску в потрібному режимі;
  • вмикання і вимикання систем;
  • контроль за працюючим обладнанням;
  • усунення несправностей або порушень в роботі.

Сервісне обслуговування - це вигідна і розумна економія! 

Монтаж, гарантия, сервис

На сьогоднішній день кліматична техніка встановлена ​​всюди: в котеджах, готелях, квартирах, магазинах, офісах, ресторанах, басейнах і аквапарках, виробничих цехах.

Змінилися і вимоги замовників, вони, як правило, встановлюють обладнання виробників зі світовим ім'ям. Danfoss займає лідируючі позиції серед виробників кліматичного обладнання.

Будь-який, навіть найкращий і надійний продукт, вимагає грамотної експлуатації і дбайливого ставлення. В іншому ж випадку, замовника чекає глибоке розчарування і додаткові витрати.

Щоб уникнути поломок, витраченого часу і нервів на ліквідацію, рекомендуємо проводити регулярне сервісне обслуговування кліматичної техніки, що дозволить значно (на 20-50%) продовжити термін служби. Погіршення параметрів роботи обладнання відбувається непомітно для клієнта.

Спостереження професіоналів за станом обладнання, шляхом періодичного вимірювання його параметрів, дозволить попередити поломку.

Що включає сервісне обслуговування?

Сервісне обслуговування - це комплекс заходів, який проводять спеціальні співробітники нашої фірми, що попереджає аварії обладнання завдяки своєчасній діагностиці та профілактиці.

Сервісне обслуговування кліматичної техніки рекомендується проводити 2 рази на рік, навесні та восени. Дана рекомендація, стосується лише тієї кліматичної техніки, яка працює в стандартних умовах. Якщо ж це серверні або промислові кліматичні установки - сервісне обслуговування таких складних систем слід проводити частіше, 3-4 рази на рік або за окремим графіком. Щоб вберегти себе від неполадок і повноцінного ремонту обладнання, ми радимо укласти договір на сервісне обслуговування.

Найбільш часті причини виходу з ладу кліматичної техніки:

  1. Неправильний підбір обладнання.
  2. Неякісний монтаж.
  3. Неправильна експлуатація.
  4. Відсутність сервісного обслуговування.

Сервісне обслуговування запобігає поломці в системі і продовжує термін служби і Ваш комфорт.

Copyright © 2009-2022 Теплый пол в Харькове от ООО "Фаэтон". Продажа, монтаж, дилер. All Rights Reserved.