Антиобледенительные системы Защита крыш от сосулек, Харьков

Системи антиобледеніння DEVI В ХАРКОВІ

Захист дахів від бурульок
Обігрів покрівлі та водостоків

Системи антиобледеніння для дахів - це безпечна експлуатація будівель.

Утворення льоду і бурульок взимку викликають руйнування покрівлі, розрив водостоків і псування самого фасаду, а також підвищує ймовірність нещасного випадку.

Системі антиобледеніння на основі електричного нагрівального кабелю і системи управління забезпечують надійний захист від бурульок на покрівлі, перешкоджають утворенню зледеніння в жолобах і в водостічних трубах. Вони можуть встановлюватися практично на будь-яких конструкція даху офісів, організацій та приватних будинків.

Однак проектування і монтаж таких систем досить складний.

Основні складності:

  1. Величезна різноманітність конструкцій дахів і водостоків.
  2. Практично неможливо точно визначити встановлену потужність системи антиобледеніння через обігрів даху «паразитним» теплом. Тому враховується цілий ряд факторів, що змінюються протягом зимового сезону.
  3. На кабель, встановлений на даху або в водостоках, впливає сонячне світло, механічні навантаження і різкі перепади температури. А також на різних ділянках нагрівального кабелю різні теплові режими, що вимагає додаткового запасу потужності.

Теплові потоки на горищі:

Тепловые потоки на чердакеТеплові потоки, надходячи через верхнє перекриття, нагрівають покрівлю. В результаті сніг тане на даху і утворюється тала вода, яка вже не має «паразитного» підігріву. Далі тала вода, потрапляючи в холодний водостік, замерзає, і утворює зледеніння і бурульки.

Тепло, надходячи через верхнє перекриття і горищний простір, досягає покрівлі. Таким чином, відбувається нагрів покрівлі, що, при невеликих негативних температурах зовнішнього повітря, може привести до позитивної температури на поверхні самої покрівлі. В результаті відбувається танення снігу на покрівлі і утворюється стік талої води у водостік, який в свою чергу позбавлений «паразитного» підігріву. У холодному водостоку вода замерзає, утворюючи бурульки і зледеніння.

Завдання системи сніготанення - звільнити водостік і супроводити талу воду до землі. Система обігріву покрівлі повинна працювати до тих пір, поки існує ймовірність утворення бурульок, тобто поки не припиниться танення на покрівлі. Процес танення на покрівлі відсутній в двох випадках: при низькій температурі (в середньому нижче -10 ° С) або при відсутності снігу.

На поверхні покрівлі і в водостічних системах рекомендується встановлювати спеціальні нагрівальні кабелі для зовнішнього встановлення DEVIsafeTM 20T,  DEVIsnowTM 30T  або Comfort Heat CTAVC-20, CTAVC-30 з підвищеною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання. Управління системою антиобледеніння здійснюється терморегуляторами DeviregTM 850 III, 610 або 316.

Система антиобледеніння знаходиться в робочому режимі до тих пір, поки не припиниться танення на покрівлі. Про припинення процесу танення на покрівлі систему оповіщає датчик вологості системи управління Devireg 850 III, встановлений у водостік.

Можлива ймовірність настання ситуації, коли на покрівлі йде процес танення, але не відбувається утворення криги і бурульок через плюсової температури зовнішнього повітря.

Всі ці ситуації відстежує система управління Devireg TM 850 III, в яку крім датчика температури входять датчики вологості і снігу.

Devireg 850 IIIDevireg 850 III

Потужність

Щоб визначити потужність система антиобледеніння, необхідно знати конструкцію даху і її теплові режими. Також необхідно враховувати місцеві кліматичні умови.

Конструкції покрівлі можна розділити на три типи:

  1.  «Холодний дах» - покрівля з низьким рівнем тепловтрат з хорошою теплоізоляцією. На таких дахах зазвичай застосовують систему сніготанення тільки в водостоках.
  2. «Теплий дах» - покрівля з поганою теплоізоляцією, на якій сніг починає танути навіть при низьких температурах повітря. Для таких дахів застосовується комплексна система антиобледеніння- на покрівлі, в жолобах і водостоках.
  3. «Гарячий дах» - покрівля з поганою теплоізоляцією, у якій горище використовується як житлове приміщення. На таких дахах сніг може танути навіть при температурі нижче -10 ° С. Для такої покрівлі проектування і монтаж системи антиобледеніння представляє значні труднощі.

Для «холодного даху» і водостоків діаметром 10 - 15 см досить прокласти дві лінії кабелю. В результаті сумарна потужність складе 36 - 50 Вт на погонний метр.

Кріплення кабелю

У жолобах кабель кріпиться за допомогою спеціальних затискачів - Devigut, або за допомогою монтажної стрічки Devifast.

У разі, коли настінний жолоб досить далеко від краю даху, рекомендується прокласти 1 - 2 лінії кабелю по краю даху.

Для кріплення кабелю у водостічній трубі заввишки більше 3 м рекомендується використовувати ланцюг, трос або подвійну сталеву оцинковану монтажну стрічку Devifast Double Metal. Нитки нагрівального кабелю в трубах не повинні перетинатися. Крок між кріпленнями повинен бути 0,3 - 0,5 м. Якщо водостоки йдуть в зливову каналізацію, обігрів необхідно забезпечувати до точки промерзання грунту. Може знадобитися обігрів зливових колодязів.

крепление кабеля

Поверхня покрівлі

Установка системи антиобледеніння на поверхні покрівлі може знадобитися в наступних випадках:

  1. Присутність настінних жолобів;
  2. Відсутність водостоків на краю даху;
  3. Наявність розжолобків c високою ймовірністю скупчення снігу.

Інструкція DeviregTM 850III

Інструкція DeviregTM 650

Інструкція DeviregTM 316

Copyright © 2009-2022 Теплый пол в Харькове от ООО "Фаэтон". Продажа, монтаж, дилер. All Rights Reserved.