Терморегулятор з розширеними функціональними можливостями. Застосовується для установки в щиток на профіль DIN.
Використовується для управління системами захисту від обмерзання зовнішніх майданчиків і покрівлі, кондиціонування, системами технологічного підігріву, для управління системами сніготанення на грунті.
Технічні характеристики DIN DEVIreg 316:
- Напруга живлення: ~ 180 ÷ 250 В
- Активне навантаження: 16 А, 250 В
- Індуктивне навантаження: 3 А, 250 В, cos φ = 0,3
- Перемикач: NO / NC, триконтактне реле, непотенційні виходи
- Індикатори: два світлодіода
- Тип датчика, довжина: NTC, на дроті 3 м
- «Нічне» зниження t ° C: від 0 ° С ÷ 8 ° C
- Робоча температура: -10 ° С ÷ + 50 ° C
- Ширина: 54 мм
- Клас захисту: IP20
- Сертифікований: УкрТЕСТ, DEMKO, CE
Гістерезис (ручка "DIFF") Гістерезис - це різниця між температурою включення кабельної системи і температурою її виключення. Може встановлюватися в межах від 0,2 до 6°С. Наприклад, якщо температура встановлена на 18°С (ручка "° C"), а гістерезис на 3°С (ручка "DIFF"), то терморегулятор включить обігрів при температурі нижче 18°С і потім відключить його при досягненні температури вище 21°С (18°С + 3°С = 21°С). Обігрів знову буде включений, коли температура опуститься нижче 18°С. Зовнішній датчик температури повітря повинен кріпитися таким чином, щоб він не піддавався впливу прямих сонячних променів.
Регулювання температури - звичайний режим I
Контакти 9 і 10 (MIN.) розімкнені. Повернення до нормального режиму регулювання - аналогічно DeviregTM330. Найбільш часто застосовується для управління системою опалення або охолодження. Необхідна температура виставляється основною ручкою "°C" в діапазоні від -10°С до + 50°С. Слід переконатися, що гістерезис (ручка "DIFF") встановлений як потрібно. Наприклад, при управлінні температурою в приміщенні рекомендується гістерезис 1°С.
Регулювання температури - диференційний режим II
Контакти 9 і 10 (MIN.) замкнуті. Основна ідея такого регулювання для управління системою танення снігу і льоду полягає в наступному: найбільш часто проблеми зі снігом і льодом виникають при температурі повітря в районі 0°С або при невеликому мінусі. Звідси випливає, що немає необхідності тримати включеною систему при температурі повітря, наприклад, нижче -10°С. Такий принцип регулювання вимагає установки діапазону температур, в якому система буде включена. Мінімальна температура виставляється ручкою "MIN." в межах -10°С ÷ + 5°С. Максимальна температура виставляється ручкою "°C" в межах -10°С ÷ + 50°С. Наприклад, якщо обігрів повинен працювати при температурі від + 3°С до -6°С, то ручка "MIN." виставляється на -6°С, а ручка "°C" - на + 3°С. Обігрів включається, коли вимірювана температура знаходиться між встановленими температурами. Коли температура опускається нижче мінімального значення, нагрів відключається і спалахує жовтий індикатор біля ручки "MIN.". Коли температура піднімається вище максимального значення, нагрів відключається і обидва індикатора гаснуть. В цьому режимі клеми 9 і 10 повинні бути замкнуті. Однак, іноді виникає потреба включення системи при температурах нижче встановленої "MIN." Наприклад, перший запуск системи при наявності випавшего раніше снігу і температурі повітря нижче -10°С або рідкісний випадок випадання снігу при таких низьких температурах. В цьому випадку для можливості включення системи на контакти 9 і 10 слід встановити вимикач (розмикач) для можливості ручного запуску системи при температурі нижче встановленої ручкою "MIN."